DSC_0385.jpg
DSC_0884.jpg
DSC_0572.jpg
DSC_0238.jpg

AMOR

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH NĚMECKÉHO OVČÁKA AMORA!

Podělím se s Vámi o zážitky ze soužití s tímto báječným psím kamarádem.....

Renata Hornová
Turnov
hornova@gmail.com
tel: 777345697
Velká cena Hrádku nad Nisou 15.10.2011

     Krásná podzimní sobota přilákala do Hrádku poměrně mnoho závodníků kategorií ZZO, ZM, ZVV1, ZVV2 a stopařské speciálky. Posuzování se ujali pan Mach (obrany), pan Kolář (poslušnost) a pan Pálfi (stopy). Figuroval Karel Vittiš. Nastoupili jsme do kategorie ZM, protože na "jedničku" nemáme ještě dodělanou obranu. K mé nelibosti se začínalo právě obranami. Byla jsem mile překvapena, protože jsme dostali od pana Macha plný počet 50 bodů. Pochválil nám rychlost, prověření makety, razantní a plné zákusy, pouštěčky a dohlídání. Tím víc jsem se bála poslušnosti a oprávněně, poněvadž Amišek se opět předvedl! Koncentrace na mě nebyla žádná, neustále štěkal, aport si přímo nadhazoval :-(( 45 bodů byl verdikt pana Koláře. V součtu 95 bodů to znamenalo 2. místo. Zlato patří právem Janě Langhof a Crystal Sarah Moravia (BOM), bronzovou příčku obsadila Helena Jarošíková a Nippy de Alphaville Bohemia (BOM).

     Ve stopařské speciálce se vedlo našim kamarádům Romanovi s Apollkem a na těžkém terénu si vyčichali bronz! Blahopřejeme!

Jenišovická dvojka 10.9. 2011
Dnes jsme se zúčastnili obranářského závodu dvojic Jenišovická dvojka! Nastoupili jsme do kategorie ZVV1 na poslušnost a našimi partnery v obraně byli Anička Jakubů s Dominem. Domínek předvedl krásnou obranu, ohodnocenou rozhodčím Kolářem 94 body! Pak už jsme byli připraveni zabojovat s Amorkem. Trochu jsem se toho obávala, neboť na závodech v Libverdě se nám v poslušnosti moc nevedlo........., ale Amor se celkem pochlapil a kromě toho, že vybočoval a při obratech nezvedal hlavu, nám rozhodčí Pružina srazil za pomocné pohyby 9 bodů. Takže celkových 185 bodů nás vyzvedlo na zlatou příčku!! Aničce a Dominovi děkujeme za krásnou spolupráci :o)
Aron Ji-Por, bratr Amora, s Dášou Poršovou předvedli druhou nejlepší obranu ZM, ale bohužel jejich partnerka na poslušnosti dosáhla velmi málo bodů, takže to nakonec na bednu nestačilo :o( Dáše i Aronovi moc blahopřejeme!!
V kategorii ZM si zlato odnesly naše kamarádky Pavla Kosařová (s Foxou) a Míša Pekařová (s Míšou). Přestože Mišák oslavil již 11. narozeniny, má záviděníhodnou poslušnost!! Blahopřejeme!
O Pohár Lázní Libverda
Náš první závod, který jsme absolvovali ještě s dalšími kolegy z našeho cvičáku, se konal v sobotu 25.6.2011 v Lázních Libverda. Nastoupili jsme do kategorie ZM. Vedlo se nám nad očekávání výborně, v obraně jsme získali 50b. a v poslušnosti bohužel jen 42b., ale celkově to stačilo na stříbro.
Za fotky děkujeme Aničce Jakubů.
Obrana ZM
Obrana ZM
DSC_0188.JPG
DSC_0198.JPG
DSC_0243.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one